Najlepsze strony o odchudzaniu – musisz je znać

najlepsze strony o odchudzaniu

Kto nie potrzebuje pomocnej dłoni, jeśli chodzi o odchudzanie? W rzeczywistości, badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Brown wykazało, że internetowe programy odchudzania, które były oparte nie tylko na dobrych informacjach medycznych, ale także oferowały informacje zwrotne od profesjonalistów, były bardziej skuteczne dla dietetyków niż te, które były oparte tylko na informacjach.

Aby znaleźć najlepsze z wiodących witryn diety, które oferują solidne porady i wsparcie, Good Housekeeping Research Institute zbadał 10 najbardziej popularnych, oceniając kwestionariusze witryn (aby mieć pewność, że analizują Twoje potrzeby prawidłowo), referencje ekspertów, różnorodność i wartość zaleceń żywieniowych, w tym uzasadnione oczekiwania dotyczące utraty wagi, polityki prywatności w Internecie i łatwość nawigacji po witrynach. Zauważyliśmy również, że strony te mają komponent fitness (jeśli to jest bardziej to, czego szukasz, zobacz nasze Top Fitness Sites). Należy o tym pamiętać: Przed rozpoczęciem nowej diety, skonsultuj się z lekarzem.

Najlepsze Strony Dietetyczne

www.hpba.pl – Ta oparta na nauce dieta od Anny Lewnadowskiej rozpoczęła się, gdy szukał sposobu na to, aby jego pacjenci z nadwagą mogli dokonywać zdrowszych wyborów żywieniowych i schudnąć, aby zmniejszyć obciążenie serca i inne problemy naczyniowe, które wynikają z otyłości. Strona jest łatwa w nawigacji i posiada wiele narzędzi, takich jak planista zakupów spożywczych, przewodnik do pozostania w programie podczas posiłków na mieście oraz archiwum przepisów. Program zawiera codzienne przekąski i desery, dzięki czemu nie będziesz czuł się pozbawiony. Istnieją jednak początkowe ograniczenia dietetyczne. W pierwszych dwóch tygodniach dieta nakazuje pominięcie ziaren, cukru i owoców, co może być zniechęcające dla niektórych. Strona oferuje również dobre opinie ekspertów – coś, czego nie dostaniesz od samego zakupu książki. Podczas gdy jeden na jeden poradnictwo jest dostępne za 15 PLN tygodniowo, można pisać na „Zapytaj Dietetyka” tablicy ogłoszeń o szybką odpowiedź. Strona zawiera również South Beach Diet Fitness Club, składający się z głównych ruchów opartych na pilatesie ze zdjęciami i instrukcjami wideo krok po kroku.

www.pruszkow2019.pl – Ta strona posiada obszerny kwestionariusz wprowadzający, który pomaga dostosować plany posiłków i porady do stylu i osobowości jedzenia (ciężka przekąska, bezmyślny zjadacz i inne). Użytkownicy mają również łatwy dostęp do lekarza personelu, dr Roberta Buczkowskiego, profesora w Akademii Medycznej w Warszawie i przewodniczącego-elekta Towarzystwa Otyłości. Można wysyłać e-mailem lub pocztą spersonalizowane pytania do „Coaching Corner Corner”, aby uzyskać odpowiedzi od dr Kushnera tego samego dnia. Strona prowadzi cotygodniowe czaty na żywo z dietetykami i ekspertami fitness, tablice ogłoszeń i system kumpli, aby sparować cię z kolegą dla większej motywacji. Oferowane są również porady dotyczące radzenia sobie z problemami emocjonalnymi, które często prowadzą do nadmiernego objadania się, chociaż nasz ekspert nie mógł znaleźć żadnych artykułów na temat utrzymania i unikania odzyskiwania wagi. Informacje na temat kondycji fizycznej – w tym planiści treningów i ćwiczenia wideo – są dołączone.

www.pantabletka.pl – Bardzo konfigurowalne plany posiłków pozwalają na wprowadzenie problemów zdrowotnych, takich jak „niski poziom cholesterolu” i „niski poziom sodu”, czego nie oferowano na innych stronach. Program jest podzielony na etapy od pierwszego do czwartego, aby pomóc Ci przejść przez podróż odchudzania po jednym kroku na raz. Społeczność online jest bardzo aktywna, a „Spark Teams” innych członków pomoże ci utrzymać motywację w złe dni. Nieco niekonwencjonalne posiłki (na przykład: czarna fasola i kukurydza na ryżu, twarożek i ciasteczko) mogą nie być dla wszystkich atrakcyjne i satysfakcjonujące. Komponent Fitness Sparkpeople jest tak samo obszerny jak część dotycząca odżywiania.