Skład Slimerix – Naturalna formuła odchudzająca

Slimerix twierdzi, że jest pigułką diety, która może pomóc ludziom szybko zrzucić nadmiar kilogramów. W przypadku stosowania w połączeniu z rutynowych ćwiczeń i zdrowia, twierdzi się, że ludzie mogą zobaczyć wyniki w ciągu 3 do 4 tygodni. Slimerix firmy jest tłumikiem apetytu, wzmacniaczem energii i spalaczem tłuszczu wszystko w jednym.

Slimerix zawiera naturalne składniki, takie jak ekstrakt z roślin, co umożliwia użytkownikom:

 • Zmniejszyć głód
 • Zwiększyć uczucie sytości po posiłku
 • Usunąć uporczywy tłuszcz z brzucha
 • Dobrze współpracuje z innymi suplementami

Jak działa Slimerix – Efekty

Jak stwierdzono wcześniej, Slimerix zawiera wysokie stężenie ekstraktu Forskolin, który jest naturalnym składnikiem o naturalnych właściwościach spalania tłuszczu.

Forskolin pochodzi z rośliny, która jest swobodnie dostępna w przyrodzie i nie ma znanych skutków ubocznych. To sprawia, że Forskolin jest bezpieczną i niezawodną metodą odchudzania, gdy jest stosowany z umiarem.

Forskolin jest stosowany w medycynie ajurwedyjskiej od pokoleń, a jego początki sięgają czasów przed nadejściem nowoczesnej medycyny, którą znamy i stosujemy dziś. Wtedy Forskolin był używany do zwiększenia metabolizmu użytkownika, jak również do funkcjonowania jako naturalny środek zmniejszający apetyt.

Co to jest Slimerix – Opinie

Na stronie internetowej firmy, firma, która produkuje Slimerix stwierdza, że konsumenci mogą nabyć Slimerix za pomocą bezpłatnej próby. Darmowe próby są popularnymi zachętami prowadzonymi przez firmy, ponieważ pozwalają użytkownikom na przetestowanie produktu, zanim zostaną poproszeni o zapłacenie za niego.

Inną korzyścią z bezpłatnych prób jest to, że kupujący są proszeni tylko o zapłacenie za wysyłkę i opłaty manipulacyjne dla produktu, który ma być dostarczony, który jest około 10 dolarów.

Ważne: po zakończeniu próby, kupujący będą automatycznie rozliczane za miesiąc dostawy produktu na zasadzie rotacji. Oznacza to, że o ile klienci nie anulują subskrypcji, otrzymają nową przesyłkę Slimerix dostarczoną do ich domów.

Czy Slimerix rzeczywiście działa? Skutki uboczne

Stosowanie suplementu diety Slimerix nie powinno powodować żadnych skutków ubocznych. Formuła jest niewielka. Osoby z niską tolerancją kofeiny mogą wykazywać efekty uboczne w postaci drgawek i niskiej energii.

Pomimo dużej dawki niepohamowanego optymizmu wobec Slimerix, są pewne rzeczy, którymi należy się zająć zanim zdecydujemy się na jej zakup:

 • Rezultaty przyjęcia Slimerix nie są gwarantowane.
 • Firmy w przeszłości wyolbrzymiały wyniki, które można było osiągnąć dzięki przyjęciu produktów takich jak Slimerix.
 • Bezpłatna próba dotyczy tylko pierwszej dostawy; po pierwszym miesiącu klient zostanie obciążony pełną ceną detaliczną.
 • Slimerix musi być połączona z rutyną zdrowotną i wysiłkową.

Slimerix obiecuje szybkie i imponujące rezultaty dla tych, którzy stosują ją w ramach szerszej strategii odchudzania.

Mimo, że rezultaty nie są gwarantowane dla wszystkich, ci, którzy zachowują realistyczne oczekiwania, mogą być mile zaskoczeni swoim ciałem po włączeniu go do swojego stylu życia.

Składniki zawarte w suplemencie Slimerix:

 • L-karnityna 100mg
 • L-tyrozyna 100mg
 • Acai Berry Extract 100mg
 • Kawa naturalna Kofeina 80mg
 • Garcinia Cambogia Rind Extract 50mg
 • Ekstrakt z czarnego pieprzu bioperyny Wyciąg z owoców
 • B1 Witamina (dwutlenek tiaminy) 0,55mg
 • B2 Witamina (Riboflavin) 0,7mg
 • B6 Witamina (chlorowodorek pirydoksyny) 0,7mg
 • B12 Witamina (cyjanokobalamina) 1,25 ug
 • Chrom (Chlorek Chromu III) 20 szt.

Jak działają składniki Slimerix?

L-karnityna jest aminokwasem (budulcem białek), który jest naturalnie produkowany w organizmie.

Suplementy diety L-karnityna jest stosowana w celu zwiększenia poziomu L-karnityny u osób, u których naturalny poziom L-karnityny jest zbyt niski, ponieważ cierpią one na choroby genetyczne, zażywają pewne leki (kwas walproinowy w przypadku napadów) lub ponieważ są one poddawane zabiegom medycznym (hemodializa w przypadku chorób nerek), które zużywają L-karnitynę w organizmie. Jest on również stosowany jako suplement zastępczy u surowych wegetarian, dietetyków, a także u niemowląt z niską wagą lub wcześniaków.

L-karnityna jest stosowany w dolegliwościach serca i naczyń krwionośnych, takich jak ból w klatce piersiowej związany z sercem, zastoinowa niewydolność serca (CHF), powikłania sercowe choroby znanej jako błonica, zawał serca, ból nóg spowodowane przez problemy z przepływem (przerywane klaudacja), i wyższy poziom cholesterolu.

Niektórzy ludzie używają L-karnityny do dolegliwości mięśniowych związanych z niektórymi lekami na AIDS, trudności w opiece nad dzieckiem (męska niepłodność), zaburzenia rozwoju mózgu zwane zespołem Retta, anoreksja, zespół przewlekłego zmęczenia, cukrzyca, nadczynność tarczycy, zaburzenia koncentracji uwagi nadpobudliwością (ADHD), wrzody w nogach, borelioza, a także do poprawy wytrzymałości sportowej i wydajności.

Organizm jest w stanie przekształcić L-karnitynę w dodatkowe aminokwasy znane jako acetyl-L-karnityna i propionyl-L-karnityna. Nikt jednak nie wie, czy zalety karnityny są wymienne. Dopóki nie będzie wiadomo więcej, nie należy zastępować jednej formy karnityny inną.

L-tyrozyna to aminokwas znany chemicznie jako 4-hydroksyfenyloalanina. Jest to jeden z 22 aminokwasów, które organizm ludzki wykorzystuje do budowy białek. L-tyrozyna jest klasyfikowana jako aminokwas nieistotny, co oznacza, że może być syntetyzowana z innych aminokwasów. Niemiecki chemik Justus von Liebig wyizolował w 1846 roku L-tyrozynę w kazeinie białkowej w serze. Słowo „tyrozyna” pochodzi od greckiego słowa „tyros”, które oznacza ser.

Główną rolą L-tyrozyny w Slimerix jest rola w syntezie białek. Jej funkcje obejmują transdukcję sygnału w białkach, a także odbiór grup fosforanowych z kinaz białkowych, które są enzymami modyfikującymi białka.

L-tyrozyna jest generalnie syntetyzowana z fenyloalaniny, która jest dostępna z wielu źródeł żywieniowych. Najbardziej znaczącymi źródłami fenyloalaniny są zazwyczaj wysokobiałkowe produkty spożywcze, takie jak mięso lub ryby. Produkty mleczne, takie jak mleko, jogurt i ser, również zawierają podwyższony poziom fenyloalaniny.

Do najczęstszych przyczyn przyjmowania l-tyrozyny należy niski naturalny poziom aminokwasu, oprócz specyficznych warunków spowodowanych niedoborem tyrozyny.

Acai, to palma, która jest szeroko rozpowszechniona na północnym obszarze Ameryki Południowej. Jego jagody są wykorzystywane do produkcji leków. Jako żywność, jagoda acai jest spożywana na surowo i jako sok. Sok jest również stosowany w handlu jako napój oraz w lodach, galaretkach i likierach.

W produkcji, acai berry jest używany jako naturalny fioletowy barwnik żywności.

Acai zawiera związki, które są przeciwutleniaczami. Według niektórych badań, acai ma więcej przeciwutleniaczy niż żurawina, malina, jeżyna, truskawka lub kokos.